kojak-zabudowy-kuchnia

Zabudowy Komandor Kuchnia

Kuchnia jest chyba najważniejszym pomieszczeniem w wielu domach. Z tego względu jej aranżacja ważna jest dla osób, które angażują się różnorodne prace kuchenne lub tylko spożywają w tym miejscu posiłki. Komandor oferuje system drzwi przesuwnych oraz uchylnych, które można montować w szafkach kuchennych. Ogromny wybór materiałów wypełniających o różnorodnych fakturach oraz kolorach pozwoli na stworzenie na takiej zabudowy kuchennej, która będzie stylistycznie współgrała z meblami znajdującymi się w sąsiadującej jadalni.

 
Dodatkowo decydując się na montaż drzwi przesuwnych lub podwieszanych możemy oddzielić od siebie strefę przygotowywania posiłków oraz strefę ich konsumowania. Dostępny jest szeroki asortyment płyt, blatów oraz akcesoriów wykonywanych na wymiar, które pozwalają nam na stworzenie w pełni funkcjonalnej kuchni odpowiadającej gustom właścicieli oraz zasobności ich portfela.

 

Zabudowa Komandor - Kuchnia zdj1

Zabudowa Komandor - Kuchnia zdj2
Zabudowa Komandor - Kuchnia zdj3

 

Porady

  • Meble kuchenne mogą zostać ustawione na planie litery U, L, a także wzdłuż jednej ze ścian (zabudowa jednorzędowa) lub na dwóch przeciwległych ścianach (zabudowa dwurzędowa). Również popularne są zabudowy zwane potocznie „wyspami”.
  • Kuchnia dobrze zaprojektowana i zaaranżowana dzieli się na 5 ważny stref: przechowywanie produktów spożywczych, przygotowywanie posiłków, magazynowanie sprzętu kuchennego, składowanie odpadków i środków czystości, trzymanie zastawy stołowej i sztućców.
  • Kuchnia powinna być w pełni ergonomiczna, czyli jej układ powinien umożliwiać nam na ograniczenie czasu niezbędnego do przygotowania posiłków, swobodny dostęp do schowanego sprzętu AGD oraz naczyń. Podczas planowania kuchni warto zatem wziąć pod uwagę każdy, nawet najmniejszy kąt, który będzie można zagospodarować używając do tego różnego rodzaju akcesoriów, organizerów itp.

Zapytaj o produkt