Strona główna - slide

Barlinek

Barlinek lublin promocja_letnia_2018-pionBarlinek Lublin podlogi drewniane.
Barlinek lublin podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe. Współczesny design stawia na naturalność odrzucając podróbki i imitacje. Wraca do korzeni i pierwotnych materiałów – między innymi do drewna.
Drewno we wnętrzu to nie tylko modny wygląd, dlatego najchętniej wybieramy drewniane podłogi, które są najlepszym fundamentem starannie urządzonego wnętrza. Wyglądają nie tylko przepięknie, ale pozwalają na dużą elastyczność kreacyjną.

Wnętrze czy to sypialni czy salonu w chłodnym stylu skandynawskim, przytulnym rustykalnym, harmonijnym klasycznym, minimalistycznym nowoczesnym czy surowym industrialnym ma wspólny mianownik – drewnianą podłogę.
Aranżując wnętrze możemy skorzystać z całej gamy pomysłów w jakim stylu chcemy urządzić salon czy sypialnię. Styl skandynawski charakteryzują jasne barwy, prostota, uniwersalność i przywiązanie do natury. Wywodzi się to z surowego klimatu. Długie zimy i brak słońca wymusiły wiele praktycznych rozwiązań.
By rozjaśnić ponure wnętrza Szwedzi przestali zasłaniać okna, a dominującym kolorem stała się biel również w postaci białych drewnianych paneli podłogowych.
Zobacz więcej: sypialnia w stylu skandynawskim, salon w stylu skandynawskim, kuchnia w stylu skandynawskim

Przeciwieństwem stylu skandynawskiego jest styl rustykalny, który jest ciepły i przytulny. Wnętrza w tym klimacie od razu budzą pozytywne skojarzenia.
Rustykalizm to zamiłowanie do życia wiejskiego; we wnętrzach dotyczy przestrzeni czystych, bezpretensjonalnych i prostych w formie z czytelną funkcją, mających cechy wiejskie.
Zobacz więcej: styl rustykalny, salon w stylu rustykalnym, kuchnia w stylu rustykalnym.

Styl glamour jest niezwykle ozdobny, pełen blasku i przepychu. Jest popularny w projektowaniu wnętrz od kilku lat. Wyróżnia się prawdziwie barokowym wzornictwem, jednak potraktowanym nowocześnie i z pewnym przymrużeniem oka.
Glamour czyli z języka angielskiego: przepych, splendor, blask – nie boi się rozmachu. Idealnie tutaj odnajdują się lustrzane refleksy, miękkość pikowanego aksamitu, błysk srebra i złota, czy świetlistość kryształów w połączeniu z drewnianymi podłogami naturalnymi czy w ciemnej barwie. Zobacz więcej: styl glamour, salon w stylu glamour, kuchnia w stylu glamour
Deski podlogi warstwowe drewniane lublin