Strona główna - slide

Klamki Convex

Klamki Convex  AWARDED DESIGNERS posiadają wyjątkowy i niepowtarzalny kształt. Każda z tych klamek została opracowana przez greckich projektantów specjalnie dla firmy CONVEX. Kupując klamki CONVEX AWARDED DESIGNERS mają Państwo pewność, że otrzymają Państwo produkt najwyższej klasy, charakteryzujący się unikalnym stylem. Wszystkie klamki z tej grupy zostały zaprojektowane przez nagradzanych projektantów.

Convex to Grecki produkcent designerskich klamek wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Łączy w sobie długie doświadczenie w produkcji wyrobów metalowych oraz dużą wiedze techniczną projektantów. Dzięki wysiłkowi znanych architektów i projektantów, kolekcja Convex odznacza się wyraźną elegancją, wyrafinowaniem, perfekcją wykończenia i unikalnością.

W skład oferty marki CONVEX wchodzą dwie grupy produktowe:

AWARDED DESIGNERS – wyjątkowe klamki opracowane przez greckich projektantów na wyłączność dla marki CONVEX.

CONVEX STANDARD – wysokiej jakości klamki produkowane w Grecji pod nadzorem doświadczonych inżynierów.

Klamki pokryte miedzią – Miedź Przeciwdrobnoustrojowa Cu+ to najskuteczniejszy materiał dotykowy jakim dysponuje nauka w walce z patogenami. Zabija ponad 99,9% bakterii w przeciągu 2 godzin od kontaktu i żaden inny materiał nie może się pochwalić podobnym wynikiem.

Marka „Miedź Przeciwdrobnoustrojowa Cu+” jest używana przez wiodących producentów sprzętu medycznego, mebli i akcesoriów.
Więcej na ten temat można przeczytać klikając tutaj:

 

 

 

Produkty

Zapytaj o produkt